השטיחים שלנו אינם זולים, זה נכון, אבל בבדיקה של עלות-תועלת לאורך זמן, הם הקנייה הטובה ביותר והכדאית ביותר לעסק שלך. קודם כל, אצלנו – מילה היא מילה והתחייבות היא התחייבות. שנית, אנחנו נותנים על כל שטיח לא פחות מ-7 שנות אחריות, כאשר בפועל, אורך החיים הממוצע של שטיח של נובה הוא למעלה מ- 7 שנים, והוא עומד בתקנים המחמירים ביותר של איכות הסביבה. ושלישית, השטיחים שלנו חוסכים לך בעלויות הניקיון, מייתרים את השימוש בחומרי ניקוי רעילים, ושומרים על הריצוף מבלאי.

עוגת התקציב ניתנת במידה רבה לחלוקה בהתאם לסדרי העדיפות בחברה. כדי למצוא את התקציב הדרוש, כדאי לחשוב על שטיח כניסה במושגים של חסכון ולא במונחים של השקעה או הוצאה. שטיח כניסה איכותי שומר על משטח הריצוף או השטיח שמתחתיו, מונע החלקות וסופח לכלוך. המשמעות היא חסכון יומיומי מצטבר של אלפי שקלים על בלאי, תביעות והוצאות ניקיון.

אולי… אבל אפשר להסתכל על זה גם מזווית אחרת. ראשית, המנקים עובדים במשמרות ובאתרים רבים במפעל, כך שבין לבין מצטבר לכלוך ופוגע במראה האסתטי של הכניסה לבניין. לא פחות חשוב מכך, דווקא כשהמנקים שוטפים את הרצפה במים וסבון – הם מעלים את הסיכון להחלקה ותאונות, וכבר היו דברים מעולם… השטיח נמצא על משמרתו 24/7. הוא תמיד אסתטי, סופח את כל הלכלוך והנוזלים, ואינו מפריע לתנועת האנשים סביבו ועליו.

זה בדיוק העניין. הדברים החשובים באמת אינם גלויים לעין, אבל אם לא מטפלים בהם מבעוד מועד וכמו שצריך, הם עלולים לגרום לנזקים מצטברים ולעתים אף בלתי הפיכים. חשמל סטטי, מיקרואורגניזמים, רדיקלים חופשיים, אבק או נפילה העלולה להסתיים בתביעה ונזקים… בכל אלה כדאי לבחון מבעוד מועד את התועלת בהשוואה לנזק הנמנע לאורך זמן.

ביטוח זה דבר מאוד חשוב וגם מאוד יקר. שטיח כניסה איכותי, כמו שטיחי הכניסה של נובה, עולים בקנה אחד עם חובת הזהירות הנדרשת על פי חוק, כפי שעולה באופן ברור מפס"ד בעניין רשות שדות התעופה. אבל הרבה מעבר לעניין הביטוח והכסף… אנחנו נמצאים בעידן חברתי, שבו הלקוח הוא המלך וחוויית הקנייה היא חלק חיוני בהצלחת עסק שלך. לקוח שיחליק על רצפה רטובה, על שטיח בעל אחיזה רופפת או ניגף ונופל כתוצאה משטיח בולט ומפריע – לעולם לא יחזור לעסק שלך וידאג לשתף את חוויית הקנייה הגרועה שלו בכל ערוץ אפשרי…
יותר מכך. פגיעה מסוג כזה גוררת אחריה ברוב המקרים תביעה משפטית ופסק דין, שגם הוא ימצא את דרכו לאינטרנט ויוציא לעסק שלך שם רע. וזה, עוד לפני שאמרנו משהו על כאב, סבל, עוגמת נפש ולעתים אף נזקים בלתי הפיכים…
כל כך יותר נכון, ובוודאי יותר כדאי, לשים שטיח כניסה איכותי ולישון טוב בלילה…

חשמל סטטי נוצר מחיכוך של חומרים שונים זה בזה והוא עלול להגיע לרמות מתח מזיקות ביותר. אגירה של חשמל סטטי בגופנו גורם להרגשה לא נעימה, כאבי ראש, מחליש את המערכת החיסונית ואחראי במידה רבה לתופעה של "בניינים חולים".
פריקה של החשמל הסטטי כבר בכניסה לבניין תמנע את כל התופעות השליליות שמנינו, לרווחתם ובריאותם של עובדים ולקוחות, כאחד.

אפשר לשים שטיחי כניסה על כל משטח: סוגי ריצוף שונים, שטיחים מקיר אל קיר ופרקטים. בכל אחד מהמקרים, הנחת שטיח כניסה תמנע בלאי מואץ, תגן על הריצוף העדין ותבטיח כי כל האבק, החול והלכלוך יישאר במקום אחד, הרחק מהעין והרחק מסביבת העבודה, עד שיסולק לחלוטין בכביסה או בשטיפה.

זה באמת פרוייקט-פרוייקט, ולכן אנחנו מציעים לך ליהנות מכל היתרונות של שטיחי הכניסה של נובה בשכירות, ולאו דווקא בקנייה. שירותי השכרת השטיחים של נובה מציעים לך טיפול תחזוקה ללא פשרות:

  • אנחנו נחסוך לך את כל ההתעסקות הכרוכה בניקוי ובייבוש השטיח.
  • אנחנו ננקה את השטיח עם חומרי ניקוי אנטי בקטריאליים מתקדמים.
  • אנחנו נייבש את השטיח בתנאים האופטימליים, לשמירה על תכונותיו.
  • אנחנו נעניק לך אחריות מלאה ונאפשר לך להחליף את צבע השטיח או את גודלו.

והתוצאה?
שטיח הכניסה של העסק שלך ייראה תמיד כחדש ויהיה נקי ומוכן למלא את ייעודו שוב ושוב.
זאת ללא השקעת אנרגיה וזמן מצדך בטיפול השוטף וברמת איכות גבוהה של ניקיון, טיפול וטיפוח, שלא ניתן להגיע אליהם בניקוי רגיל.

לאנשים העוסקים בעיצוב יש הרבה מאוד שיקולים לבחירת אביזרים. רובם ככולם מחוברים ישירות לאופנה וטרנדים אופנתיים. לך, כלקוח, חשוב לבחון את הנושא על כל היבטיו, ובכלל זה בטיחות, תחזוקה וכדאיות כלכלית לאורך זמן. השטיחים של נובה מוצעים אך ורק לשוק העסקי, ובהחלט ייתכן שהאדריכלית שלך לא מכירה אותם, את מגוון הצבעים שלהם, את מבחר הגדלים והצורות שלהם ואת יתר איכויותיהם האסתטיות.
ניסיוננו מוכיח באופן חד משמעי, כי מהנדסים, מעצבים, אדריכלים ומומחי בטיחות שמתוודעים לאיכויות הייחודיות של שטיחי הכניסה שלנו – לא מוכנים לוותר עליהם.

בנין חולה הינו בנין לא מאוורר, בנין טחוב, בנין שחיים בו מיקרואורגניזמים, בנין עם חשמל סטטי באויר, בנין עם אדים וריחות של חומרי ניקוי רעילים, בנין שלא נעים להמצא בו ,בנין שלא רק נותן הרגשה רעה אלא אחוז התחלואה בו גבוה במיוחד, אנשים סובלים מכאבי ראש, אנשים מנסים לצאת מבנין כמה שיותר מהר.
בנין ירוק הינו בנין נקי יותר ללא רעלים, ללא חשמל סטטי, בנין שנעים להמצא בו, בנין עם אחוז תחלואה נמוך יותר.