יותר ויותר עסקים, מוסדות ומבני ציבור מבינים היום כי שטיח לכניסת העסק הוא חלק בלתי נפרד מסביבה עסקית מזמינה, מכובדת ואסתטית.

הכניסה לעסק הוא המקום שבו מתרחש החיבור הראשון בינך לבין לקוחותיך. סביבת כניסה מלוכלכת, חלקלקה או רטובה, עלולה לפגוע ברושם הראשוני ו/או להפוך לסכנה בטיחותית חמורה, עד כדי אסון של ממש.

הפתרון היעיל ביותר הוא שטיח לכניסה, הסופח לכלוך ונוזלים, מונע החלקה ותאונות, מגן על הריצוף מפני שחיקה ובלאי ומעניק לעסק פנים ייחודי, כחלק מהמיתוג העסקי השלם.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים שטיח כניסה לעסק?

  •  שטיח אפקטיבי לכניסה חייב לנקות את הנעליים מנוזלים, בוץ, אבק או כל לכלוך אחר באופן מוחלט. לשם כך יש לוודא כי השטיח סופח לכלוך בצורה מושלמת, לשמירה יעילה על ניקיון לובי הכניסה והעסק כולו.
  •  שטיח לכניסה חייב להיות צמוד לרצפה, כדי למנוע נפילות או תאונות, חלילה. כריות ואקום בתחתית השטיח ימנעו החלקה ו/או קיפול, לבטיחות מרבית.
  •  שטיח המיועד לכניסה של העסק חייב להיות מרשים למראה, אסתטי, נקי ומזמין. רק שטיח בעל כושר ספיחה משמעותי ואפקטיבי של לכלוך ונוזלים, מחד, ותחתית גומי אוטמת, מאידך, ישאיר את השטיח נקי למראה בכל מצב, ויקנה לעסק לך את המראה הראוי לו.
  •  של החשמל הסטטי, הבאה לידי ביטוי בתחושת מכת חשמל לא נעימה. שטיח אפקטיבי לכניסה אמור לפרוק את מטען החשמל הסטטי וליצור בעסק הרגשה בריאה ונעימה – לאורחים ולעובדים כאחד.
  •  שטיח באיכות ירודה גורם יותר נזק מתועלת. הוא מתפורר, מלכלך את סביבתו, נגרר על הרצפה ומסכן את העוברים ושבים. כדי להבטיח שהשטיח שברצונך לרכוש ימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר, עליך לוודא שמדובר במוצר איכותי, בטיחותי ועמיד לאורך זמן. לכן, לפני קבלת ההחלטה, כדאי לבדוק את מסמכי התקינה של השטיח ולוודא שהוא מגיע עם אחריות יצרן לפרק זמן סביר.
  •  שטיח לכניסה הסופח את כל הלכלוך, מחייב תחזוקה שוטפת וניקיון מעת לעת. לכן, כשבוחרים שטיח, כדאי לבדוק גם אפשרות לשכירות על בסיס חודשי, עם שירות תחזוקה נלווה ואפקטיבי. איך יודעים? בודקים בשטח, מבקשים המלצות ומתרשמים מהניסיון, מהוותק, מהמקצועיות ומהמוניטין.
  •  ואולי חשבת להניח בכניסה לעסק שלך שטיח לוגו? שטיח לוגו הוא שטיח המיועד לכניסה לעסק, עליו מודפס הלוגו של העסק. גם במקרה זה, כדאי מאוד לבקש המלצות וחוות דעת מלקוחות. כל לוגו מודפס יכול להיראות טוב במבט ראשון, אבל רק הדפסה איכותית על שטיח איכותי תחזיק מעמד לאורך זמן, ותשמור על הצבעוניות והחיוניות גם לאחר כביסות רבות ושטיפה בלחץ מים.